Berita  

Hemen Kontrol Edin ÖSYM çöktü mü, ‘ÖSYM girişi neden yapamıyorum?’

Hemen Kontrol Edin ÖSYM çöktü mü, 'ÖSYM girişi neden yapamıyorum?'
Hemen Kontrol Edin ÖSYM çöktü mü, 'ÖSYM girişi neden yapamıyorum?'

RadarTimikaOnline – Merhaba arkadaşlar yine şu anda viral ve trend olan en son haberleri veya haberleri paylaşacak olan yönetici ile. Başlığı ile bu makaleyi sonuna kadar okuyun Hemen Kontrol Edin ÖSYM çöktü mü, ‘ÖSYM girişi neden yapamıyorum?’

ÖSYM ve AİS (işlem-aday sayfası) giriş hatası veriyor. YKS sınav giriş belgeleri erişime açıldıktan sonra kullanıcılar ÖSYM web sitesinde “Bu siteye erişilemiyor” hatası ile karşılaşıyor.

Hemen Kontrol Edin ÖSYM çöktü mü, ‘ÖSYM girişi neden yapamıyorum?’

Hemen Kontrol Edin ÖSYM çöktü mü,  'ÖSYM girişi neden yapamıyorum?'
Hemen Kontrol Edin ÖSYM çöktü mü, ‘ÖSYM girişi neden yapamıyorum?’

Kullanıcılar erişim sorunu ile karşılaştı, ÖSYM kapanıyor, neden açılmıyor? “ÖSYM’ye neden giriş yapamıyorum?” Cevaplar için internette arama yapın.

ÖSYM’nin YKS sınav adaylarının giriş belgelerinin erişime açıldığını duyurmasının ardından ÖSYM Web sitesine erişim sağlanamadı.

Yoğunluktan dolayı hata veren ÖSYM internet sitesi zaman zaman düzelme gösterse de hata zaman zaman tekrar ediyor.

ÖSYM GİRİŞİ NEDEN AÇILMIYOR?

ÖSYM internet sitesi yoğunluk nedeniyle açılamıyor. https://ais.osym.gov.tr/ adresine giriş yapanlar “Bu siteye ulaşılamıyor.” uyarısı alıyor.

Geçmişte bazı devlet kurumlarında da aynı sorun yaşanmıştı. Dalgalanmadan kaynaklanan sorun yoğunluk geçişi ile kendiliğinden düzeltilebiliyor.

ÖSYM giriş hatası düzeltildikten sonra adaylar sınava girecekleri yeri belirten sınav giriş belgesini T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile alabileceklerdir.

 

Kapatma

Bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz, trend olan veya viral olan haberleri kaçırmamak için bu web sitesini takip etmeye devam etmeyi unutmayın. Yöneticinin paylaşabileceği tek şey bu Hemen Kontrol Edin ÖSYM çöktü mü, ‘ÖSYM girişi neden yapamıyorum?’

Leave a Reply

Your email address will not be published.