Son Haberler ve Viral Linkler Annesinin Kafasını Kesen Adam

annesinin kafasını kesen adam|istanbulda annesinin kafasını kesen adam|annesinin kafasını kesen hemşire|annesinin kafasını kesen kadın|annesinin kafasını kesen|annesinin kafasını kesen adam|annesinin kafasını kesti|annesinin kafasını kesti tencereye koydu|annesinin kafasını kesti ekşi|annesinin basini kesen|istanbulda annesinin kafasını kesen kadın|annesinin kafasını kesti video izle sansursüz|annesinin kafasını kesti|annesinin kafasını kesip tencereye koydu|annesinin kafasını kesip tencereye koydu twitter|annesinin kafasını kesen hemşire|annesinin kafasını kesen kadın|annesinin kafasını kesen|annesinin kafasını kesip|annesinin kafasını kesip tencereye koyan kadın twitter

Son Haberler ve Viral Linkler Annesinin Kafasını Kesen Adam
Son Haberler ve Viral Linkler Annesinin Kafasını Kesen Adam

RadarTimikaOnline – Merhaba arkadaşlar, şu anda viral ve trend olan en son haberleri veya haberleri paylaşacak olan admin ile tekrar geri dönün. Başlığı ile bu makaleyi sonuna kadar okuyun Son Haberler ve Viral Linkler Annesinin Kafasını Kesen Adam

İstanbul Bağcılar’da uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen Ali S., annesi Hava S.’yi bıçakla öldürdü. Şüpheli, annesinin kesik başını balkona atmış ve ardından evi ateşe vermiştir.

Şüpheli gözaltına alınırken, evde çıkan yangın söndürüldü. Cinayet görüntülerine yayın yasağı getirilirken, görüntüleri paylaştığı tespit edilen 3 kişi gözaltına alındı.

Peki, annesinin Bağcılar’da başının kesilmesi olayı nasıl oldu, Bağcılar cinayeti nasıl oldu?

BAĞCILAR’DA ANNENİN BAŞININ KESİLMESİ OLAYI NEYDİ, BAĞCILAR CİNAYETİ NASIL GERÇEKLEŞTİ?

Son Haberler ve Viral Linkler Annesinin Kafasını Kesen Adam
Advertisements
Son Haberler ve Viral Linkler Annesinin Kafasını Kesen Adam

Olay saat 16.30 sularında Fevzi Çakmak Mahallesi 2005 sokakta meydana geldi. Sokak. Uyuşturucu bağımlısı olduğundan şüphelenilen Ali S., bilinmeyen bir nedenle annesiyle tartıştı.

Ali S. annesini bıçakla öldürdü ve kesik başını balkondan sokağa attı, ardından evi ateşe verdi. İhbar üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Son Haberler ve Viral Linkler Annesinin Kafasını Kesen Adam

Şüpheli kendini yanan evin içine kilitledi. Polis ekibi kapıyı kırarak içeri girdi ve yaralı şüpheliyi gözaltına aldı.

İtfaiye ekibi yangına müdahale ederek söndürürken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

KOMŞULAR DEHŞETİ ANLATIYOR

Komşusu Mesut Usta, “Uyuşturucu bağımlısı olduğunu biliyorduk. Annesinin kafasını kestiğini biliyoruz. Bunu neden yaptığını bilmiyoruz.

Cinayetten sonra evi de ateşe vermiş. Balkona çıktı ve insanlara annesinin kafasını gösterip sokağa fırlattı. Yoldan geçen bir motosikletin önüne düştü. Evden ayrılmadı ve polis onu orada tuttu.”

Son Haberler ve Viral Linkler Annesinin Kafasını Kesen Adam
Son Haberler ve Viral Linkler Annesinin Kafasını Kesen Adam

İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamada, “Bağcılar ilçesi Fevzi Çakmak mahallesinde annesi H.S’yi (58) vahşice öldüren A.S (26) güvenlik birimimiz tarafından yakalanmıştır. A.S. isimli şahsın birçok ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde psikolojik tedavi gördüğü, 1 ay önce taburcu olduğu, ayrıca 1 adet uyuşturucu madde kullanım kaydının olduğu tespit edilmiştir.”

POLİS AÇIKLAMASI

Vahşete ilişkin polis tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

Bağcılar ilçesinde kasten adam öldürme suçu ile ilgili olarak yapılan çalışmada; hr: 16.00 sıralarında Fevzi Çakmak Mahallesinde H.S. (58) isimli kadının A.S. (26) isimli şahıs tarafından bıçakla yaralanarak öldürüldüğü tespit edilmiş ve olay yerine ulaşılmıştır.

Yapılan kontrolde; H.S. isimli bayan şahsın hayatını kaybettiği görülmüş olup, yangını evin oturma odasında A.S. isimli şahsın çıkardığı anlaşılmıştır.

Son Haberler ve Viral Linkler Annesinin Kafasını Kesen Adam
Son Haberler ve Viral Linkler Annesinin Kafasını Kesen Adam

Yapılan araştırmada; A.S. isimli şüpheli şahsın öldürülen H.S. isimli kadının oğlu olduğu tespit edilmiş, ayrıca şüpheli şahsın ruh ve sinir hastalıkları firarisi olduğu anlaşılmıştır.

Şüpheli şahıs olay yerinde görevlilerimiz tarafından suç aletleri ile birlikte yakalanmıştır. Konu ile ilgili yakalanan şüpheli şahıs adli makamlara sevk edildi. Olayla ilgili soruşturma devam etmektedir.

BAKANLIK YAYIN YASAĞI İSTEDİ

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Bağcılar’da işlenen cinayetlerle ilgili haberlere erişim ve yayın yasağı getirilmesi için savcılığa başvurdu.

Bakanlık, bazı basın yayın organlarında “Bağcılar’da vahşi cinayet” başlığı altında yayımlanan haberlere ilişkin yazılı bir açıklama yaptı.

Açıklamada, olayın ardından Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve İstanbul Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, emniyet birimleri ve adli makamlarla irtibata geçildiği belirtildi.

“Bu kanlı olayı gerçekleştiren kişi, olayın hemen ardından güvenlik güçleri tarafından tutuklanarak savcılığa sevk edilmiştir. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı olarak bakanlığımızın görev alanı kapsamında söz konusu haberlere erişim engeli ve yayın yasağı getirilmesi için savcılığa başvuruda bulunduk.”

CINAYET GÖRÜNTÜLERININ YAYINLANMASININ YASAKLANMASI

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talebi üzerine Bakırköy Sulh Ceza Mahkemesi, Bağcılar’da işlenen bir cinayetin görüntülerine yayın yasağı getirdi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü görevlilerinin Bağcılar’da gerçekleştirdikleri operasyon sırasında cep telefonlarıyla cinayet anının görüntülerini çektikleri ve görüntülerin sosyal medya ile yazılı ve görsel basında paylaşıldığı tespit edildi.

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talebi üzerine Bakırköy Sulh Ceza Mahkemesi, Bağcılar’da işlenen cinayetin görüntülerine yayın yasağı getirdi.

Soruşturma kapsamında S.A. (19), babası N.A. (37) ve babasının arkadaşı G.K. (47) tutuklandı.

Şüphelilerin işlemlerinin ardından “konut dokunulmazlığını alenen ihlal” suçlamasıyla adli makamlara sevk edilecekleri biliniyor.

 

Kapanış

Ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz, trend olan veya viral olan haberleri kaçırmamak için bu web sitesini takip etmeye devam etmeyi unutmayın. Yöneticinin paylaşabileceği tek şey bu Son Haberler ve Viral Linkler Annesinin Kafasını Kesen Adam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *